Stacks Image 380
Stacks Image 427
Stacks Image 467

CLEAR-ALIGNER

Výhody pre pacienta:

  • takmer neviditeľný, snímateľný aparát
  • biokompatibilný materiál
  • jednoduchšia hygiena ako pri iných typoch ortodontických aparátov
  • komfortný na nosenie – bez drôtov a zámkov, nespôsobuje bolesť a neobmedzuje rozprávanie
  • ideálny pre pacientov, ktorí v minulosti nosili strojček a ktorým sa zuby opäť pokrivili
Clear Aligner je moderný spôsob čeľustnoortopedickej liečby, ktorý ponúkame ako prví na Slovensku. Clear Aligner je aktívny čeľustnoortopedický aparát, vhodný na liečbu ľahkých až stredne ťažkých čeľustnoortopedických vád. Je určený prevažne na liečbu dospelých pacientov, ktorým prekáža liečba klasickým fixným čeľustnoortopedickým aparátom.
Liečba aparátom Clear Aligner je úplne bezpečná, bez funkčného a estetického hendikepu. Podstatou liečby je nosenie priehľadných plastových dláh prekrývajúcich všetky zuby po dobu 18 – 20 hodín denne. Clear Aligner je možné kombinovať aj s klasickým/lingválnym čeľustnoortopedickým aparátom. Je výbornou voľbou liečby u pacientov s alergiou na nikel alebo niektorú zložku lepidiel ortodontických zámkov.
Clear Aligner Vás neobmedzuje v bežnom živote , pretože si ho môžete kedykoľvek sňať, napríklad pred jedlom, v prípade dôležitých spoločenských akcií alebo pracovných stretnutí. Nekladie vyššie nároky na ústnu hygienu ako je bežné. Pred čistením zubov si ho jednoducho vyberiete a potom bez problémov nasadíte.
Stacks Image 367
Stacks Image 370